Star Wars univerzum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars univerzum

Star Wars univerzum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 SW GAME!!!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Darth Vader
Admin
Admin
Darth Vader


Hozzászólások száma : 86
Mestere : Darth Sidius
Registration date : 2008. Dec. 14.

SW GAME!!! Empty
TémanyitásTárgy: SW GAME!!!   SW GAME!!! Icon_minitimeVas. Dec. 14, 2008 5:54 pm

Minden ami Star Wars-os game!!!
Vissza az elejére Go down
https://swuniverzum.hungarianforum.com/forum.htm
Adam Korr
Padawan
Padawan
Adam Korr


Hozzászólások száma : 30
Mestere : Dake Khaar (halott)
Registration date : 2008. Dec. 18.

SW GAME!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SW GAME!!!   SW GAME!!! Icon_minitimeKedd Jan. 27, 2009 5:34 pm

Ha már Star Warsos játék, akkor megemlíteném a Force Unleashed- et, ami szerintem viszi a pálmát az eddigi Star Wars játékok között. Very Happy Remélem a fejlesztők azért kiadják PC- re is, mivel nekem nincs konzolom. Sad
Ja, és hallottátok, hogy már állítólag van Battlefront 3?? Én már láttam róla egy kiszivárgott videót, és eléggé bejött. Csak megváltozott a nézet, kicsit oldalazva lett a dolog, de azon kívül király.
Vissza az elejére Go down
Adila Kenpachi
Padawan
Padawan
Adila Kenpachi


Hozzászólások száma : 15
Mestere : Manar Endo Jedi Lovag
Registration date : 2009. Jan. 02.

SW GAME!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SW GAME!!!   SW GAME!!! Icon_minitimeHétf. Feb. 02, 2009 10:45 pm

Érdekes, még nem is hallottam, meg is nézem azt a videót. Viszont én hallottam egy mmorpg-ről amit a star wars ad ki a közeljövőben, igaz még mindig nem tudom a kiadási időpontot. Az milyen jó lehet: Star Wars The old Republic (Star Wars ToR). Én erre nagyon kíváncsi vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://neoirasai.bloginternet.net/The-first-blog-b1-0.htm
Adam Korr
Padawan
Padawan
Adam Korr


Hozzászólások száma : 30
Mestere : Dake Khaar (halott)
Registration date : 2008. Dec. 18.

SW GAME!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SW GAME!!!   SW GAME!!! Icon_minitimeKedd Feb. 03, 2009 10:53 pm

Igen ez a hír már hozzám is eljutott. Very Happy Állítólag már a KOTOR 3 is készülőben van. Remélem nem csak pletyka lesz. Mondjuk sztem a KOTOR első része jobb, mint a második. Talán a harmadik mind a kettőt felül fogja múlni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





SW GAME!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: SW GAME!!!   SW GAME!!! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
SW GAME!!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars univerzum :: Társalgó-
Ugrás: